Kuničky 96, 679 02 Kuničky
+420 724 262 627
info@bomita.cz

O nás

Úvod / O nás

Odbornost

Náš tým spolupracovníků je pro své zkušenosti a znalosti velmi žádaný. Pracovní podněty měníme v plnohodnotná řešení.

Fázový diagram

Co děláme

Projektování, svařování, obrábění a kompletace

Image

Odborný tým

Náš tým spolupracovníků je pro své zkušenosti a znalosti velmi žádaný. Pracovní podněty měníme v plnohodnotná řešení.Analyzujeme a vyhodnocujeme. Našim zákazníkům přinášíme garanci kvality a včasného dodání objednaného zboží nebo služby.

Image

Vize a cíle, důvěra a respekt

Nové příležitosti projektů, profesní růst a víra v hodnoty profesionality nám pomáhá dosáhnout našich vizí a cílů. Spokojenost zákazníka prohlubuje důvěru a respekt na všech úrovních. Vy se také můžete stát našim zákazníkem.

Image

Zaměření na Strojírenství

Projektujeme výkresovou dokumentaci podle požadavků zákazníka. Nabízíme výrobu jednotlivých částí nebo sestav podle přání zákazníka. Svařence, obrábění, montáž. Využíváme progresivní metody výroby při svařování a obrábění.

Image

Kvalita projektu

Bez spokojenosti zákazníka nemůže být řeč o kvalitě. Proto využíváme některé postupy jako jsou:

  • Prevence před inspekcí
  • Kontinuální zdokonalování během výroby
  • Plánování kvality
  • Zajišťování kvality
  • Kontrola kvality

Proč se rozhodnout pro nás

Téměř 20 let zkušeností ve strojírenství

Nabízíme výrobu svařenců a jejich obrábění, včetně vyšších sestav. Výrobu jednotlivých dílců pomocí soustružení, frézování, broušení a zušlechťování. A to jak pro kusovou, tak i sériovou výrobu.

Můžeme pomoci při tvorbě výkresové dokumentace a technologických postupů, zvláště se znalostí výrobních postupů, nástrojů a zařízení ve výrobě.

Zkušenosti a znalosti

Dlouholeté zkušenosti ve výrobě, znalost technologických postupů a výrobních možností. Efektivní plánování a řízení výroby. Dodržení kvality a termínu dodání. Konkurenceschopnost.

Svařování, Obrábění, Kompletace

Kusová i sériová výroba svařenců a obráběných dílců. Široké uplatnění ve strojírenství, automatizaci, lodním průmyslu a dopravě.

Kvalita, efektivita, včasné dodání a konkurenceschopnost jsou naše priority.